♢ ASUTATUD 2004
♢ ESIMENE LOODUSLIK JA ORGAANILINE SPRAY-PÄEVITUS MAAILMAS
♢ AUSTRAALIAS VALMISTATUD TOOTED
♢ 95%+ LOODUSLIKUD KOOSTISOSAD
♢ 100% VEGAN JA LOOMKATSETE VABA
♢ EI SISALDA KAHJULIKKE KEMIKAALE
♢ AUHINNATUD TOOTEPORTFOOLIO

VANI-T on Austraaliast pärit päikesevalguseta jumet pakkuvate toodete ja kosmeetika kaubamärk. Nende rahvusvaheline edu põhineb maailma kõige puhtamatel looduslikel koostisosadel. Alates asutamisest, 2004. aastal, on VANI-T sortiment arenenud kindla visiooni ja pühendumisega kvaliteedile.
Aastal 2004 paiskas kolme lapse ema, Tania Walsh, maailmaturule esimese loodusliku spreipäevituse toote. VANI-T oli esimene ettevõte maailmas, kes töötas välja innovaatilise spreipäevituse toote LiquidSun®, mis on hea meie kehale ja ka ümbritsevale keskkonnale. Täna, 14 aastat hiljem, on kaubamärgi sortiment laienenud, sisaldades ka kehahooldustooteid ja mineraalkosmeetikat.
Spreipäevituse eksperdi ja teerajajana, pakub VANI-T professionaalseid tooteid, mille tulemusele orienteeritud koostisosad on valitud spetsiaalselt nende tõhususe ja erakordse nahahoolduse kasulikkuse järgi. VANI-T kaubamärk on paljude globaalselt tuntud A-listi kuulsuste, ilutoimetajate ja avaliku elu tegelaste, nagu ka Austraalia enda Kylie Minogue, vaieldamatu lemmik, olles esindatud hulgalistel punase vaiba üritustel.
“Alates VANI-T loomisest 2004. aastal, olen ma pühendunud innovaatiliste ja suure nõudlusega toodete loomisele, mille imago eristub selgelt teistest – kvaliteedi, puhtuse, rikastatud looduslike ja orgaaniliste koostisosade ning ahvatlevate pakendite poolest. Eetika, luksuslikkuse ja toodete toimeomaduste kombinatsioon on see, mida me kutsume Öko-Glamuuriks.” – Tania Walsh, VANI-T CEO & asutaja.

NB! Hinnakirjaga saab tutvuda vajutades meie kodulehel
nuppu “Broneeri aeg”